Sırrım Kokunda Saklı

22.40 TL. "Gerçekten kim olduğunu hiç düşündün mü? Sen kimsin aslında? Diğer insanların yarattığı seni bir kenara bıraktığında.". Evli ve bir kızı olan Sydney...

Responsive image
YAZAR
Terri Dulong
DOSYA BOYUTU
6,93 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051862330

Bir Sırrım Kokunda Saklı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sırrım Kokunda Saklı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Terri Dulong tarafından yazılmıştır.


“Gerçekten kim olduğunu hiç düşündün mü?  Sen kimsin aslında?  Diğer insanların yarattığı seni bir kenara bıraktığında.” Evli ve bir kızı olan Sydney, bir gün konforlu ve güvenli hayatının beklenmedik şekilde sona ereceğini,karşısına çıkan zorluklarla bir başına kalacağını bilmiyordu. Sırtını yasladığı sağlam duvarların çökeceğini ve hayata karşı dimdik durması gerekeceğini de. Ama oldu, bildiği her şey bir anda hayatından çıkıverdi. Şimdi yeniden başlamalıydı. Belki de bir evlat, eş veanne kimliğini kenara koyup gerçekten kim olduğunu anlamanın tam zamanıydı. Bilmediği bir yaşamın içindekendini bulmalıydı. Kendini ve yıllardır en derininde var olan koskocaman boşluğu dolduracak o özel kişiyi... Yeni başlangıçlar, bir ömür süren dostluklar ve asla kopmayacak bağlar üzerine kalpleri ısıtan bir roman.(Tanıtım Bülteninden) 


Kargo dahil en ucuz10,00 TL Ücretsiz kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Sırrım Kokunda Saklı. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 29 dakika önce Amazon Türkiye/Nobel Kitap.