Ölümsüz

Ölümsüz Aşk - The Age Of Adaline filminin konusunda Bir dönem daha değişirken yeni doğmuş olan Adaline Bowman , geçirmiş olduğu bir kaza sonrasında hiç ihtiyarlamamakla ödüllendirilmiştir.

Responsive image
YAZAR
Vasili Vasilikos
DOSYA BOYUTU
9,33 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789755708270

Ölümsüz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Vasili Vasilikos. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Vasili Vasilikos'den Ölümsüz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Vasili Vasilikos, 60'lı yıllarda Yunanistan'da gerçekleştirilmiş siyasi bir suikasttan yola çıkarak çok tanıdık ve evrensel bir hikâye kuruyor: Barışsever, silahlanma karşıtı, halkın sevgilisi bir milletvekili. Onu bir tehdit unsuru olarak gören ve ondan kurtulma planları yapan karanlık güçler. Karanlık güçlerin maşa olarak kullandığı sıradan insanlar, esnaf ve işçiler, o insanları örgütleyen devlet destekli yapılanmalar. Emniyet güçlerinin, askeri kuvvetlerin ve medyanın olayları manipüle etme ve bayağılaştırma döngüsü. Kaybettikleri kahramanlarını ölümsüzleştiren, onu unutmamaya yeminli bir halk. Bir avuç cesur ve ilkeli insanın savrulan tehditlere ve sunulan rüşvetlere rağmen gerçeği ortaya çıkarma mücadelesi...Vasilikos'un Yunanistan'da ve Avrupa'da yüz binler satan, Costa-Gavras tarafından Z adıyla beyazperdeye aktarılıp pek çok uluslararası ödüle layık görülmüş unutulmaz eseri Ölümsüz, yayınlanışının 50. yılında bu kez Yunanca aslından çevirisiyle okurla buluşuyor. Hikâyesi oldukça tanıdık gelecek bu eser, aradan geçen yarım yüzyıla rağmen, barışseverlerin karanlık güçler tarafından hedef alınmaya devam ettiği günümüzde de güncelliğinden hiçbir şey yitirmeden, ölümsüz bir başyapıt olma niteliğini koruyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 367Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Ölümsüz - Unbreakable filmini Türkçe altyazı seçeneğiyle 1080p kalitede donmadan ve sorunsuz izleyebilirsiniz. acaba ölümsüz bruce amca kahraman olmaya devam etti mi ? 0 0.