Kar Taneleri

kar tanesi sizce ne demek, kar tanesi size neyi çağrıştırıyor? kar tanesi terimi Aysun Çelik tarafından 26.05.2003 tarihinde eklendi. Adem Garipoğlu 15.03.2009 - 15:07.

Responsive image
YAZAR
Ezgi Gültekin
DOSYA BOYUTU
3,40 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053438229

PDF formatında Kar Taneleri. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kar Taneleri kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Son 50 Yılın En Feci Kar Fırtınası...Kara Kışın Ortasında,Üç Romantik Aşk Masalı! Gracetown tam da yılbaşına günler kala kara gömülmüştür. Ancak zorlu hava koşulları, can sıkıcı bir durum olmanın da ötesine geçer. Her şeyden habersiz bir kız, fırtına yüzünden yolda kalan treninden dışarı adım attığı anda hayat değiştirecek, kaçınılmaz olaylar silsilesini de tetikler. Çok geçmeden, aşırı enerjik on dört ponpon kız kasabanın kafelerinden birine hücum eder. Dük’ün sinema gecesi onur meselesine dönüşen bir görevle sevimsizce bölünür ve aşk acısıyla kıvranan bir genç kız, minicik bir evcil hayvanın kaderinde çok önemli bir rol oynar. Üç hikâye bir araya gelirken yabancıların yolları kesişecek ve aşk filizlenirken herkesin yüreği ısınacaktır... Dokunaklı, yeni yıl kutlamalarının heyecanıyla dolu ve komik… Günümüzün çoksatan üç yazarından başka ne beklenirdi ki zaten?  “Shakespeare’in kaleminden çıkmış kadar zevkli bir komedi.”-Washington Post Book World- “Kahkaha attıracak kadar komik ve soğuk kış gecelerini ısıtacak kadar romantik.”-Voya- “Yılbaşının büyüsünü ve arkadaşlıkların güçlü olduğu kadar zayıf yanlarını da gözler önüne seren, harika hikâyeler.”-Kliatt- “Yazarlar öykülerini birbirine bağlayan ironik ve kendilerine has bir espri anlayışı benimsemiş; her biri aşka farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Bu kitap romantizm ve yeni yıl ruhuyla dolup taşıyor.”-The Horn Book-(Tanıtım Bülteninden) 


...vurmayın yüzüme kar taneleri kol kola girip yalnızlığımı vurmayın yüzüme kar taneleri. ezberledim beklemeyi yollar benim umudumdur yoları kapatmayın yağmayın yollarıma durun kar taneleri.