Anadolu ve Azerbaycan Ağıtları

Anadolu ve Azerbaycan'dan derlenmiş ağıtlar ve ağıtların kısa hikayeleri .. Yazarın Diğer Eserleri. Sabit İnce. Anadolu ve Azerbaycan Ağıtları. 22.4 32.

Responsive image
YAZAR
Sabit İnce
DOSYA BOYUTU
6,62 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053238850

PDF formatında Anadolu ve Azerbaycan Ağıtları. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Anadolu ve Azerbaycan Ağıtları kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Benim Oğlum Yavru şahin gibi buradan uçtu,Taburunu aldı Tuna’yı geçti,Kurbanlar olayım akçavuş oğlum,Akan kanlarına kuzgun üşüştü Benim oğlum turnaydı göllerde,Şehit mi oldu da susuz çöllerde,Anasız babasız garip ellerde,Oğlumu oğlumu çavuş oğlumu Çanakkale’de oluyor bir kavga,Temmuzda bulunmaz bir koyu gölge,Şimdi Karadeniz dövüyor dalga,Orda olsam ben bilirim işimi. Küçük oğlum İstanbul’a varmadan,Esvap giyip talimine durmadan,Garip anasına haber salmadan,Ne tez geldi şu oğlumun künyesi(Tanıtım Bülteninden) 


Anadolu ve Azerbaycan Ağıtları-Cinius Yayınları-9786053238850-Sabit İnce-%33 indirimli-Benim Oğlum Yavru şahin gibi buradan uçtu,Taburunu aldı Tuna'yı geçti,Kur.