Formülün Peşinde

19.50 TL. Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler... Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere'ye giden Başkomiser Fatih'in, oradaki kadim dostu ve...

Responsive image
YAZAR
Gençosman Denizci
DOSYA BOYUTU
5,83 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051512235

Bir Formülün Peşinde kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Formülün Peşinde kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gençosman Denizci tarafından yazılmıştır.


Anadolu Polisiyesi Serisi’nin bu üçüncü kitabında yazar;başkarakteri Başkomiser Fatih ile yine harikalar yaratıyor…İstanbul’da işlenen cinayetleri çözmek için kolları sıvayan korkusuz, cesur ve yaman bir polis şefi olan Başkomiser Fatih, yine inanılmaz efor sarf ediyor, akla-hayale gelmeyecek ipuçlarını birleştiriyor ve sonuca ulaşıyor.Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler… Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere’ye giden Başkomiser Fatih’in, oradaki kadim dostu ve meslektaşı Scotland Yard polis şefi Kevin’le birlikte nefes kesen operasyonunu okurken yerinizde duramayacak, kendinizi olayların içinde bulacaksınız. (Tanıtım Bülteninden)  


Formülün Peşinde kitabının yazarı Gençosman Denizci, eser Hayat Yayınları tarafından yayımlandı. Polisiye türündeki bu kitabı en uygun fiyatıyla kitapkolik.com'dan hemen satın al.