Formülün Peşinde

Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler... Kral Faruk'un Elmasları Peşinde - Cingöz Recai. 25 25. Arthur Conan Doyle.

Responsive image
YAZAR
Gençosman Denizci
DOSYA BOYUTU
10,47 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051512235

Bir Formülün Peşinde kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Formülün Peşinde kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gençosman Denizci tarafından yazılmıştır.


Anadolu Polisiyesi Serisi’nin bu üçüncü kitabında yazar;başkarakteri Başkomiser Fatih ile yine harikalar yaratıyor…İstanbul’da işlenen cinayetleri çözmek için kolları sıvayan korkusuz, cesur ve yaman bir polis şefi olan Başkomiser Fatih, yine inanılmaz efor sarf ediyor, akla-hayale gelmeyecek ipuçlarını birleştiriyor ve sonuca ulaşıyor.Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler… Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere’ye giden Başkomiser Fatih’in, oradaki kadim dostu ve meslektaşı Scotland Yard polis şefi Kevin’le birlikte nefes kesen operasyonunu okurken yerinizde duramayacak, kendinizi olayların içinde bulacaksınız. (Tanıtım Bülteninden)  


Formülün Peşinde kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve HAYAT YAYINCILIK 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 5 milyon kitap NadirKitap.com'da.