Formülün Peşinde

27.78 TL. Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler... Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere'ye giden Başkomiser Fatih'in, oradaki kadim dostu ve...

Responsive image
YAZAR
Gençosman Denizci
DOSYA BOYUTU
4,93 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051512235

Formülün Peşinde harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Gençosman Denizci. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Gençosman Denizci'den Formülün Peşinde kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Anadolu Polisiyesi Serisi’nin bu üçüncü kitabında yazar;başkarakteri Başkomiser Fatih ile yine harikalar yaratıyor…İstanbul’da işlenen cinayetleri çözmek için kolları sıvayan korkusuz, cesur ve yaman bir polis şefi olan Başkomiser Fatih, yine inanılmaz efor sarf ediyor, akla-hayale gelmeyecek ipuçlarını birleştiriyor ve sonuca ulaşıyor.Profesörün insanlık adına bulduğu müthiş formülün peşine düşen karanlık güçler… Kaçırılan Türk gencini kurtarmak için İngiltere’ye giden Başkomiser Fatih’in, oradaki kadim dostu ve meslektaşı Scotland Yard polis şefi Kevin’le birlikte nefes kesen operasyonunu okurken yerinizde duramayacak, kendinizi olayların içinde bulacaksınız. (Tanıtım Bülteninden)  


Formülün Peşinde Roman İstanbul'da işlenen cinayetleri çözmek için kolları sıvayan korkusuz, cesur ve yaman bir polis Hayat Yayınları Gençosman Denizci. Formülün Peşinde. Fiyat. : 30,00 TL.