Gizemli Erkek Avcısı

16.10 TL. Çalıştığı dergideki köşe yazısında okuduğu Gizemli Erkek Avcısı, Seçil'in aklındaki soru işaretlerinin cevabını verebilecek gibi görünmektedir. Ancak Seçil bu cevaplara hazır mıdır?

Responsive image
YAZAR
Aylem Güngördü
DOSYA BOYUTU
9,86 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059545051

PDF formatında Gizemli Erkek Avcısı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gizemli Erkek Avcısı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


EROS, KENDİ KAZDIĞI KUYUYA DÜŞERSE…Özgür ruhlu, sert, alaycı ve iş arkadaşlarının deyimiyle “tam bir cadı” olan Seçil Kaya, erkeklerin önünde diz çökmesine alışıktır. Çünkü o seçilmez, sadece seçer. Üstelik uzun ilişki denen şey asla ona göre değildir.Yine de her zor kadını dize getirecek bir şövalye çıkar.Seçil’in karşısına da o şövalye çıkmak üzeredir: Baran.Baran’la karşılaştıktan sonra, hissettiği şeylerin adını koymakta zorlanan Seçil, yardım almaya karar verir. Çalıştığı dergideki köşe yazısında okuduğu Gizemli Erkek Avcısı, Seçil’in aklındaki soru işaretlerinin cevabını verebilecek gibi görünmektedir. Ancak Seçil bu cevaplara hazır mıdır? (Tanıtım bülteninden)   


Çalıştığı dergideki köşe yazısında okuduğu Gizemli Erkek Avcısı, Seçil'in aklındaki soru işaretlerinin cevabını verebilecek gibi görünmektedir. Ancak Seçil bu cevaplara hazır mıdır?