Kaldırım Takıntısı

15.48 TL. Kaldırım Takıntısı'nın başkahramanı Serhat, üzerine yıkılmış büyük borçlarla birdenbire işsiz kalır. Arkasından evlenmeyi planladığı Alev de onu terk edince büyük bir boşluğa düşer.

Responsive image
YAZAR
Ali Sefünç
DOSYA BOYUTU
4,51 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786058356771

Kaldırım Takıntısı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Sefünç. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ali Sefünç'den Kaldırım Takıntısı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kaldırım Takıntısı, Ali Sefünç’ün mizahi bir dille yazdığı, kurgu türünde ilk kitabı. Yazarın ayrıca çarpık anlayışlar tarihimizi anlatan Her şey Dâhil Türkiye isimli kurgu dışı bir kitabı ve İskelede Minder Tatili isimli bir mizah romanı da mevcut.Kaldırım Takıntısı’nın başkahramanı Serhat, üzerine yıkılmış büyük borçlarla birdenbire işsiz kalır. Arkasından evlenmeyi planladığı Alev de onu terk edince büyük bir boşluğa düşer. Çok geçmeden kendini hayata dair inandığı, bildiği her şeyi gözden geçirmesine ve yeni bakış açıları geliştirmesine yol açan bir olaylar dizisinin ortasında bulur. Bir gün yeniden mutlu olabilecek midir? “Kendini “kaldırımların adamı” olarak tanımlamayı gayet doğal buluyordu. Çünkü işsiz kalışıyla yaşam biçimi epeyce değişmiş, uzunca bir süredir günlerini kaldırımlar üzerinde geçirmeye başlamıştı. Hayatın kaldırımlardan görünen haline tanık oluyor, yaşananları oradan, ayaküstü yorumluyordu artık.” (Tanıtım Bülteninden) 


Kaldırım Takıntısı Pdf İndir kitabının sayfa sayısı 288, basım tarihi belirtilmemişdir. Kaldırım Takıntısı Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.