Yüzyılın Fırtınası

Yüzyılın Fırtınası izle, Yüzyılın Fırtınası full izle, Yüzyılın Fırtınası türkçe dublaj izle, Yüzyılın Fırtınası hd izle, Yanınıza ihtiyacınız olan herşeyi alın Görülmüş en büyük fırtınası gelmek üzeredir.

Responsive image
YAZAR
Stephen King
DOSYA BOYUTU
6,69 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789751037206

PDF formatında Yüzyılın Fırtınası. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Yüzyılın Fırtınası kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Little Tall Adası sakinleri, kuzeydoğudan esen korkunç fırtınaya defalarca maruz kalmıştı ama bu sefer durum çok farklıydı çünkü fırtına, beraberinde çok daha kötü bir şeyi de getirmişti. Adaya ilk kar taneleri düşerken, yaşlı Martha Clarendon kelimelerle anlatılamayacak kadar korkunç bir şekilde öldü. Bu ölümün sorumlusu Andre Linoge’ydi... Ve kendisini yakalamaya geleceklerini bildiği halde, gümüş kurt başlı bastonuyla Martha’nın koltuğunda oturmuş bekliyordu. Ada sakinlerini birbirleriyle, en kötüsü de kendi kendileriyle karşı karşıya getiren bu zihin okuyucu şeytani adam, kısa sürede tam bir kâbus haline geldi. İğrenç sırların kanlı işaretlerle, büyünün ölümcül gerçeklerle iç içe geçtiği ve çocukların bile ölümü enselerinde hissettiği bu kâbustan kurtulabilmenin ise yalnızca tek bir yolu vardı. Linoge de onu öneriyordu zaten: “Bana istediğimi verin, gideyim!”(Tanıtım Bülteninden) 


Yanınıza yaşamak için ihtiyacınız olan herşeyi alın çünkü "Yüzyıl'ın Fırtınası geliyor" !!!.. çıkan filmler film seyret yüzyılın fırtınası 1. bölüm izle yüzyılın fırtınası 2 bölüm izle yüzyılın fırtınası full hd izle.