Edgar Casey Akademisi

18.85 TL. Bo, Sofı'anın olmadığı bir dünyada yaşayabilir mi? Bo, kız arkadaşı Sofia'nın olmadığı bir dünyayı hayal bile edemiyordu. Neyse ki bunu yapmasına gerek yoktu.

Responsive image
YAZAR
Beth Revis
DOSYA BOYUTU
5,39 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059609302

Bir Edgar Casey Akademisi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Edgar Casey Akademisi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Beth Revis tarafından yazılmıştır.


Bo, Sofía’nın olmadığı bir dünyada yaşayabilir mi?Bo, kız arkadaşı Sofía’nın olmadığı bir dünyayı hayal bile edemiyordu. Neyse ki bunu yapmasına gerek yoktu. Onu kazara geçmişte mahsur bırakmış olsa da, zaman yolculuğu yeteneklerini daha iyi kontrol etmesine ve onu kurtarmasına yardım etmesi için özel güçleri olan öğrencilerden oluşan elit bir okula gidiyordu. Fakat bu okuldaki meraklı hükümet yetkilileri bazı sorunlara yol açabilirdi.Phoebe, erkek kardeşi Bo’nun olmadığı bir dünyayıkolaylıkla hayal edebilirdi. O olmadan, annesi kendi endişelerine gömülmezdi. Babası kendini ofisine kilitlemez ve Bo’nun bir sorunu yokmuş gibi davranmazdı. Ve paranoid sanrıları yüzünden özel güçleri olduğunu ve zamanda yolculuk yapabildiğini düşünen birinin kız kardeşi olmak yerine normal bir kız olma şansı olurdu.Phoebe, sorunları görmezden gelmek için sessizliği kullanan bir ailede içinden geçenleri söylemeyi öğrenirken, Bo süper güçlerinin ve Sofía’yı kurtarma şansının gerçek olup olmadığı ile yüzleşmek zorundadır.Evrenin Ötesi Üçlemesi ile NY Times en çok satan yazarı olan Beth Revis, tutunma ve bırakma ile ilgili yürekleri burkan bu kitabında kontrol ve kaos, sevgi ve aile hakkında bir hikâye yaratmak için kurgu türü ile gerçek yaşamı harmanlıyor.(Tanıtım Bülteninden) 


23.20 TL. Bo, Sofía'nın olmadığı bir dünyada yaşayabilir mi? Bo, kız arkadaşı Sofía'nın olmadığı bir dünyayı hayal bile edemiyordu. Neyse ki bunu yapmasına gerek yoktu.