Trey

Trey Songz Şarkıları Albümleri: Chi Chi (feat. Chris Brown) - Single (2019), 28 (2018), How Dat Sound (feat. ), Trey Day (2007), Trey Day (2007), I Gotta Make It (2004).

Responsive image
YAZAR
Ümmü Gülsüm Atasoy
DOSYA BOYUTU
4,99 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789944915939

Bir Trey kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Trey kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ümmü Gülsüm Atasoy tarafından yazılmıştır.


Elektrik yok. Ulaşım yok. İletişim yok. Zaman onlar için bir kum saati gibi geriye akarken kaçmaktan başka şansları yok.Sadece... 168 saatleri var.Geri sayım başladı.Sular yükseliyor. "Kaç ya da öl, seçim senin. Burası Trey. Sudan bir kafes."Atlantis'in sularında boğulmaya hazır olun. Zira, kurtulmak için önce yüzmeniz gerekecek."Gökyüzü bugün de karmaşık... Maryls adı verilen bir kasırga güneyden hızla bu tarafa doğru geliyor. Her yer karanlık. Değişmeyen tek şey şehrin adı... Bütün binalar şiddetli fırtınanın etkisiyle yıkılıyor. Bu kâbus bittiğinde burası dümdüz olacak. Artık biliyorum. Bana sürekli bunu söylüyorlar.""Gökkuşağı kadar renkli, uçsuz bucaksız bir hayal gücü. Okuyucuyu bir girdabın içine çeken harika bir kitap." -Aycan Mutlu, Hatıralar kitabının yazarı-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 310Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kent Kitap 


Trey Songz Şarkıları Trey Songz Albümleri. 1. Trey Songz - All We Do (34). 7. Trey Songz - Foreign feat Justin Bieber (Remix) (21). 8. Trey Songz - I Know (Cant Get Back) (6).