İğne Deliğinden Dünya

Zeytin Dalı Projesi'nin Suriyeli çocukları, İğne Deliğinden Dünya ekibiyle önce kibrit kutusundan fotoğraf makineleri yaptı, sonra Heybeli Ada'da...

Responsive image
YAZAR
Virginia Macgregor
DOSYA BOYUTU
5,84 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052990766

PDF formatında İğne Deliğinden Dünya. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İğne Deliğinden Dünya kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Dokuz yaşında, dünyaya küçük bir iğne deliğinden bakan ve görme yetisini kaybetmek üzere olan bir çocuk. Ona dünyayı algılamak için diğer duyularını da kullanmayı öğreten ve hayatının son deminde aşkı yeniden tadan doksan iki yaşında bir kadın. Suriye’deki savaştan kaçarken kız kardeşini sınırda kaybeden ve onu bulup Kraliçe’ye götürmek isteyen Suriyeli bir mülteci. Kocasının başka bir kadın için bırakıp gittiği; bir çocuk, yaşlı bir kadın ve bir keçiyle tek başına idare etmeye çalışan, diyet bağımlısı bir anne… İğne Deliğinden Dünya, derin meseleler ve basit gerçeklerle dolu bir roman. “Kesinlikle muhteşem, herkes okumalı. Milo sizi kahkahaya ve gözyaşına boğacak ama her şeyden öte bu romanın atan bir kalbi var. Kaçırılmayacak bir eser!”-Novelicious - “Dokunaklı ve zekice yazılmış… Milo’ya hayran kalacaksınız!”-Company- “Milo’ya âşık olursanız hiç şaşırmam… İğne Deliğinden Dünya, bakış açısının hayatta her şey olduğunu hatırlatıyor. Bir modern zaman masalı ve kesinlikle klasik olmaya aday.”-Clare Mackintosh - “Çarpıcı, eğlenceli ve çok acıklı. Kesinlikle okunmalı.”-Fabulous- “Bu insanın içine işleyen romanın dokuz yaşındaki kahramanına bayılmamak mümkün değil.”-Stylist - “Karakterler ve diyaloglar sayesinde aileyle empati kuran okuyucular, hedefine ulaşması için Milo’ya tezahürat edecekler.”-The Sun “Nesiller arasındaki sevginin gücünü gösteren iddialı bir öykü.”-Image Magazine-(Tanıtım Bülteninden) 


Company Milo'ya âşık olursanız hiç şaşırmam İğne Deliğinden Dünya, bakış açısının hayatta her şey olduğunu hatırlatıyor. Bir modern zaman masalı ve kesinlikle klasik olmaya aday.