Domino

Domino Harvey (Keira Knightley) zengin bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Bu Domino'nun ateşli doğasını bastıramamıştır. Ve Domino sonunda ödül avcısı olmaya karar verir.

Responsive image
YAZAR
Gürsoy Uysal
DOSYA BOYUTU
10,35 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789759968861

PDF formatında Domino. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Domino kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İbrahim kardeşi Kadir ile yapacağı yolculukta varmak istediği noktaya huzur içinde varabilecek miydi?Cengizhan, içindeki sevgiyi yitirenlere rehber olmaya çalışırken dünyadaki tek aşkını kaybetmenin acısını nasıl durduracaktı?Kamuran, kızı Elif'in tıpkı kendisi gibi köy adetleriyle hayallerine kavuşturulmamasını engelleyebilecek miydi?Selim ailesine olan düşmanlığını hangi noktaya kadar götürecekti?Dört Şehir…Birbirinden habersiz dört çaresiz…Dört farklı hayat ve her biri bir uçurumun eşiğinde olacaklardan habersiz, yollarında ilerlemekte… Artık her şey olduğundan daha da kötü olacaktı. Acaba?... (Tanıtım Bülteninden) 


Play Domino Games on Y8.com. Classic games of domino or flipping chains of blocks. Choose your style and pick a domino game to play on Y8.com.