Bel Altı Vuruşlar

Bel Altı Vuruşlar kitabını takas yaparak al. Jax'in bu yedi altın kuralı altüst etmesi için yedi günü -ve yedi ateşli gecesi- vardır.

Responsive image
YAZAR
Gina L. Maxwell
DOSYA BOYUTU
1,32 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051861814

Bel Altı Vuruşlar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Gina L. Maxwell. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Gina L. Maxwell'den Bel Altı Vuruşlar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kadının yedi kuralı vardı, adamın ise onları yıkmak için yedi günü. Vanessa MacGregor’ın Hayat için “7 Altın” Kuralı 7. Asla sorumluluklarını hafife alma.6. Asla yalanların zehrine kapılma.5. Asla bir kaçamağın üç günden fazla sürmesine izin verme.4. Asla kelimeler yerine yumrukları tercih eden bir adamla birlikte olma.3. Asla geleceği istikrarsız bir adamı hayatına alma.2. Asla kontrolü elden bırakma.1. Asla âşık olma. Kafes Dövüşçüsü Jackson “Jax” Maris için Vazgeçilmezler SörfAntrenmanDövüş Fakat bu iki insan, hayatlarını değiştirecek bir gerçeği unutmuşlardır: tutku. Yollarının tesadüfen kesişmesinin ardından birlikte geçirdikleri sadece birkaç gün boyunca yaşanan büyüleyici saatler, Vanessa’nın katı kurallarını yıkması için yeterli olabilir mi? Jax’in bu yedi altın kuralı altüst etmesi için yedi günü –ve yedi ateşli gecesi– vardır. (Tanıtım Bülteninden) 


Gina L. Maxwell'nin hazırlayıp Novella Yayınları tarafından sunulan Bel Altı Vuruşlar kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Vanessa MacGregor'ın Hayat için "7 Altın" Kuralı.