Bel Altı Vuruşlar

A213318 9786051861814 Bel Altı Vuruşlar Novella Gina L. Maxwell Bel Altı Vuruşlar Vanessa MacGregorın Hayat için "7 Altın" Kuralı. 7. Asla sorumluluklarını hafife alma.

Responsive image
YAZAR
Gina L. Maxwell
DOSYA BOYUTU
9,77 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051861814

Bir Bel Altı Vuruşlar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bel Altı Vuruşlar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gina L. Maxwell tarafından yazılmıştır.


Kadının yedi kuralı vardı, adamın ise onları yıkmak için yedi günü. Vanessa MacGregor’ın Hayat için “7 Altın” Kuralı 7. Asla sorumluluklarını hafife alma.6. Asla yalanların zehrine kapılma.5. Asla bir kaçamağın üç günden fazla sürmesine izin verme.4. Asla kelimeler yerine yumrukları tercih eden bir adamla birlikte olma.3. Asla geleceği istikrarsız bir adamı hayatına alma.2. Asla kontrolü elden bırakma.1. Asla âşık olma. Kafes Dövüşçüsü Jackson “Jax” Maris için Vazgeçilmezler SörfAntrenmanDövüş Fakat bu iki insan, hayatlarını değiştirecek bir gerçeği unutmuşlardır: tutku. Yollarının tesadüfen kesişmesinin ardından birlikte geçirdikleri sadece birkaç gün boyunca yaşanan büyüleyici saatler, Vanessa’nın katı kurallarını yıkması için yeterli olabilir mi? Jax’in bu yedi altın kuralı altüst etmesi için yedi günü –ve yedi ateşli gecesi– vardır. (Tanıtım Bülteninden) 


Kadının yedi kuralı vardı, adamın ise onları yıkmak için yedi günü. Vanessa MacGregor'ın Hayat için "7 Altın" Kuralı. 7. Asla sorumluluklarını hafife alma. 6. Asla yalanların zehrine kapılma.