Bekle Beni

...Soluk sıkıntılarla ağırlaşan yağmurlar içinde Tek bir haber bile çıkmasa uzaklardan Saçma da olsa bekleyişin Yalnız sen olsan bile bekleyen beni Bekle yine, bekle geleceğim Bekle beni, bekle beni.

Responsive image
YAZAR
Ali Şanverdi
DOSYA BOYUTU
1,23 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786055828776

Bir Bekle Beni kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bekle Beni kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ali Şanverdi tarafından yazılmıştır.


Adam, karşısındakilerin niyetlerini anlamıştı; daha fazla yalvarmadı. Kızı arkasında olduğu halde geriye, kenara kadar ilerledi. Bir adım daha atsa kızıyla beraber aşağıdaki beton zemine çakılacaklardı. Kısa boylu adam, şimdi tam odanın ortasına gelmişti. Bir yandan pantolonunun üzerine sarkan göbeğini kaşıyor, diğer eliyle de kemeri şaklatarak babasının arkasına saklanan kıza iştahla bakıyordu... Adam, kızına sımsıkı sarılmıştı. Kız, korkudan titriyor, ağlıyordu, "Baba, baba!" diye haykırıyor, başka bir şey çıkamıyordu ağzından. Adam, kızını bırakmıyor, asker ise hala yaklaşıyordu. Üzerlerine doğru tam hamle yapacaktı ki kızın babası kollarını gevşetti. Kızının alnına bir öpücük kondururken, "Beni affet kızım!" diyebildi ancak. Kirli el, kızına dokunmaya fırsat bulamadan sert bir hareketle ciğerparesini aşağı itti! Kızının düşerken attığı çığlığı duymamak için mi, yoksa düştüğünü görmemek için mi, bunu o da bilmiyordu, kulaklarını elleriyle kapatıp yere kapaklandı. O an bildiği tek şey gözyaşlarıyla yanaklarının ıslandığıydı...(Tanıtım Bülteninden) 


Şarkıcı Adı: Nurettin Rençber Şarkı Adı: Bekle Beni. Bekle bekle bekle bekle beni Aklının dinmeyen ateşiyle Umudun dingin ışığıyla Yüreğinin şefkatiyle bekle.