Bekle Beni

Aycan Öner - Bekle Beni şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz. Aycan Öner sanatçısına ait en popüler şarkı sözlerini bu sitede.

Responsive image
YAZAR
Ali Şanverdi
DOSYA BOYUTU
8,51 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786055828776

Bekle Beni harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Şanverdi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ali Şanverdi'den Bekle Beni kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Adam, karşısındakilerin niyetlerini anlamıştı; daha fazla yalvarmadı. Kızı arkasında olduğu halde geriye, kenara kadar ilerledi. Bir adım daha atsa kızıyla beraber aşağıdaki beton zemine çakılacaklardı. Kısa boylu adam, şimdi tam odanın ortasına gelmişti. Bir yandan pantolonunun üzerine sarkan göbeğini kaşıyor, diğer eliyle de kemeri şaklatarak babasının arkasına saklanan kıza iştahla bakıyordu... Adam, kızına sımsıkı sarılmıştı. Kız, korkudan titriyor, ağlıyordu, "Baba, baba!" diye haykırıyor, başka bir şey çıkamıyordu ağzından. Adam, kızını bırakmıyor, asker ise hala yaklaşıyordu. Üzerlerine doğru tam hamle yapacaktı ki kızın babası kollarını gevşetti. Kızının alnına bir öpücük kondururken, "Beni affet kızım!" diyebildi ancak. Kirli el, kızına dokunmaya fırsat bulamadan sert bir hareketle ciğerparesini aşağı itti! Kızının düşerken attığı çığlığı duymamak için mi, yoksa düştüğünü görmemek için mi, bunu o da bilmiyordu, kulaklarını elleriyle kapatıp yere kapaklandı. O an bildiği tek şey gözyaşlarıyla yanaklarının ıslandığıydı...(Tanıtım Bülteninden) 


Bekle beni geleceğim. Bütün gücünle bekle. Karlar tozarken bekle. Ortalık ağarırken. Yalnız sen olsan bile bekleyen beni. Bekle yine, bekle, bekle beni.