Şeytan Banliyöde Öyküler

Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Şeytan Banliyöde Öyküler ayağınıza gelsin! Şeytan Banliyöde Öyküler. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Responsive image
YAZAR
Bertrand Russell
DOSYA BOYUTU
3,61 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789756165751

Şeytan Banliyöde Öyküler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Bertrand Russell. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Bertrand Russell'den Şeytan Banliyöde Öyküler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


“Banliyödeki Şeytan” B. Russell’ın yayınevimizden çıkan ikinci öykü kitabı. Öyküler, kasvetli entrikalar, korsika’da bir şatoda toplanan gizli konsey, bir londra banliyösünde kapısına “burada dehşet üretilir” yazan şeytani doktorlar, yasaları ve ahlaki tabuları hor gören medya patronları ve tanrının en temel emirlerini bile unutan papazlar üzerine… Russell bu öykülerde insan doğasının gizli kalmış yanlarına ışık tutuyor. din, bilim, basın ve sermayenin nasıl iç içe geçtiğini ve insan doğasının bencillik, hırs, güç ve şöhret düşkünlüğü gibi karanlık yönlerini nasıl kışkırtttığını anlatıyor. Russell ın öyküleri, günümüzde en az felsefi metinleri kadar güncelliğini ve ilgi çekiciliğini koruyor.(Tanıtım Bülteninden) 


Şeytan Banliyöde. Yeni. Ücretsiz Kargo. Öyküler, kasvetli entrikalar, Korsika'da bir şatoda toplanan gizli konsey, bir Londra banliyösünde kapısına "burada dehşet üretilir" yazan şeytanı doktorlar...